Kariera

Mechanik samochodowy

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Mechanik /samochody ciężarowe, wózki widłowe/
Zadania:
diagnozowanie oraz usuwanie usterek i awarii (ciągniki siodłowe + naczepy)
naprawa wózków spalinowych i elektrycznych
przygotowanie wózków do dozorów technicznych

Wymagania:

  • wiedzy dotyczącej budowy pojazdów
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • pełnego zaangażowania w pracy

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia dozorowe do konserwacji wózków
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie (premie)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • praca od poniedziałku do piątku
  • parking dla pracowników
  • kasę zapomogowo-pożyczkową
  • system świadczeń socjalnych

Oferty proszę przesyłać na adres info@transip.pl. Prosimy o dodanie klauzuli:
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami).

Kierowca KAT. C+E – transport krajowy i międzynarodowy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w ruchu krajowym lub międzynarodowym (
    Węgry, Czechy, Słowacja) – minimum 0,5 roku, pojedyncza obsada
  • Prawa jazdy kat. C+E
  • Cyfrowej karty do tachografu
  • kurs na przewóz towarów niebezpiecznych ADR Podstawowy – dodatkowy atut
    KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie ( wysokość podstawy uzależniona od doświadczenie i zaangażowania w pracę, nie mniej niż minimalne
    wynagrodzenie krajowe, delegacje wg rozporządzenia, premie okresowe)
  • Praca od poniedziałku do piątku (soboty).
  • Nowoczesny tabor samochodowy Renault, Scania, naczepy kurtynowe.
  • Posiadamy własne zaplecze serwisowe
  • Praca ze stałymi klientami
  • Praca z doświadczonymi Dyspozytorami oparta na współpracy i wzajemnym szacunku
  • Dostęp do zaplecza socjalnego
  • Kierunki międzynarodowe: Węgry, Czechy, Słowacja, Słowenia, Litwa, Łotwa, Holandia, Belgia.
    DODATKOWO:
  • preferencyjne pożyczki
  • bony żywieniowe